Follow Us

Wieści z Kotełkowa

Wieści z Kotełkowa
Pozdrawiamy z najwiękjszego domu tymczasowego na podbeskidziu ? W Kotełkowie jest teraz 35 kotów. Małych, większych i największych, oraz dwa malusieńkie, które są u mojej wspaniałej koleżanki Mai , na wykarmieniu butelką ❤ ?
Do posprzatania codziennie jest 20 kuwet (powiem Wam to jest gów…na robota ? Do nakarmienia stado głodomorów, ale niestety wybrzydzających. Jeden lubi taką karmę inny jej nie lubi, więc trzeba dać mu cos innego, znowu następny ma diete, chore nerk, maluszki i itp. Po jedzeniu trzeba umyć mnóstwo misek, posprzątać , umyć podłogi i ogarnąć najwiekszy bałagan jaki robią małe kotełki! No te to potrafią zrobic taki kipisz, że zastanawiam się czasami czy na pewno im ktos nie pomagał w tym. Migdał miał dzis wszystko wymieszane, żwirek z wodą rozwleczony po całym boksie, mokre kocyki, brudne miski wylana woda , no jakby przesżło tornado.
Ogarnięcie Kotęłkjowa to min 3 godziny ciężkiej pracy. Jesli ktoś ma w domu 2-3 koty , to prosze sobie pomysleć ile trzeba zrobić żeby ogarnąc mieszkanie z 35 kotami….? Dlatego prosze o wyrozumiałość, więcej empatii w stosunku do mnie gdy próbuje przekonac, że nie mogę wziąć nastepnego kota, bo nie mamy miejsca i siły. Prosze pomysleć, ze to praca społeczna, ze musze też zarabiac na życie, a w domu czka na mnie tylko trochę mniejsze stado, ktore też musze ogarnąc i następne 7 kuwet (mówiłam już, ze mam gów…niane życie ? ) ?
Napisze jeszcze raz….Nie Przyjmujemy już Zadnych kotełków. Nie mamy miejsca i siły na to. Jesli ktoś mi tłumaczy, ze ma w domu już kota, albo dwa i nie może wziąc to jestem pewna, ze spokojnie może miec na tymczasie tego znalezionego i szukac mu domu . Naprawdę sie da ?
Pozdrawiamy serdecznie, prosimy o dobre mysli , zeby nie brakło sił , bo jest trudno, bardzo trudno, mimo żartobliwego tonu w jakim piszę…..Film